V září roku 2011 bylo uvedeno na trh prvních 20 dámských a 10 pánských vůní a od té doby se řada klasických parfémů rozšířila o další novinky. Parfémy ESSENS jsou vyráběny především s důrazem na kvalitu. Dodavatel je nositelem certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a certifikátů ISO 9001-2008. Parfémy obsahují 20 % vonných esencí, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy. Uveďme alespoň zjednodušený postup výroby. Ty nejkvalitnější vonné esence se nejprve smíchají se speciálním parfemářským alkoholem, tato směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů.

Parfém pak nejméně 8 týdnů dále zraje v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Tato dostatečně dlouhá doba zrání umožňuje vytvořit harmonický celek s intenzivní a oslňující vůní. Vyzrálý parfém je poté naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a poté je zabalen do krabičky. Všechny výrobní kroky podléhají nejpřísnější kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. Jednotlivé vůně jsou vyráběny dle tajných receptur, které jsou chráněny patenty.

Od listopadu 2011 společnost ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a tělové balzámy v oblíbených vůních, obohacené o hydratační komplex, vitamin E, máslo karité, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá.

V současnosti nabízí firma parfémy a tělovou kosmetiku celkem v 60ti vůních, z toho je 40 vůní dámských a 20 pánských.

Všechny naše výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU.

Parfém 50 ml

440,00 Kč

 

Body 11,00 b

 

Parfém 15 ml

235,00 Kč

 

Body 6,00 b

 

BEST - kopie.png

Sprchový gel dámský i pánský
135,00 Kč

 

Body 2,50 b

Obsah 200 ml

 

Tělový balzám 

165,00 Kč

 

Body 3,50 b

Obsah 200 ml

ESSENS BODY MIST

Tělové spreje ESSENS Body Mist provoní jemnými tóny vaši pokožku i vlasy a dopřejí vám užívat si plnými doušky dobrodružství i relax v průběhu dovolenkové sezony. 

Vytvořeny jsou stejnou technologií a mají stejnou dobou zrání jako parfémy ESSENS, liší se pouze počtem procent vonných esencí, které jsou v případě Body Mist v porovnání s jinými tělovými spreji na trhu velmi vysoké, mají totiž 3 %! Pro srovnání uvádíme, že např. kolínská obsahuje vonné esence v rozmezí 3 - 5 %.

Více o této novince najdete v aktualitách

body-mist.jpg

Body mist

350,00 Kč

 

Body 8,00 b

Obsah 200 ml

Počátkem roku 2015 představila společnost čtyři parfémy ze zbrusu nové kolekce ESSENS Unique. Parfémy jsou výsledkem touhy celosvětově uznávané parfémistky vytvořit jedinečnou parfémovou kompozici za použití těch nejkvalitnějších a nejdražších přírodních surovin, které lze vůbec na světovém trhu získat. Vonné esence byly vybírány tak, aby výsledná vůně získala punc kvality, luxusu a nadčasovosti. Poté, co parfém několik měsíců zraje v nerezových tancích, je plněn do moderních skleněných flakónů, doplněných o inovativní transparentní rozprašovač, který nejenže je uvnitř flakónu téměř neviditelný, ale především umožňuje vysoce efektivní rozptýlení částic parfému do velmi jemného vonného obláčku. Dojem exkluzivity pak podtrhuje stylový uzávěr vyrobený z exotického dřeva i luxusní krabička.

unique_white.pngDámský parfém Unique 4 druhy

 

695,00 Kč

 

Body 18,00 b

Obsah 50 ml

unique_black.pngPánský parfém Unique 4 druhy
 

695,00 Kč

 

Body 18,00 b

Obsah 50 ml

niche_parfem+krabicka.png
niche_parfem+krabicka_royal-blue.png

Parfém Niche Brown Graphite

2 100,00 Kč

 

Body 50,00 b

 

Obsah 100 ml

Parfém Niche Royal Blue

2 100,00 Kč

 

Body 50,00 b

 

Obsah 100 ml

ESSENS Niche Perfume vás pohltí. Je to posedlost, vášeň…
Je to tajemství ukryté ve spojení tradičního řemesla a ušlechtilých přírodních ingrediencí.
Je to maximální důraz na dokonalou souhru a vyváženost jedinečných vůní.

Staňte se výjimečnými, naslouchejte vlastním smyslům a prožijte nezapomenutelné okamžiky, protože parfémy niche vás provedou světem magie a kouzel, otevřou svět vzpomínek a unesou vás na vonném oblaku vlastní fantazie.

.
.
google0f8e68d06091c659.html
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one